Kartal, İstanbul
Yasir Alüminyum

Sürme Sistemler

Binlerce eve cam balkon yapan deneyimli ekibimiz, ihtiyaca özel ölçülerde yüksek kaliteli Sürme Sistemleri üretiyor. Size de balkonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor. 

Şimdi İnceleyin!

Kalite Belgeli Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Neden Sürme Sistem  yaptırmalıyım?

Şık görünümüne ek olarak Cam Balkon yaptırmanın bir çok faydası da var. İşte onlardan bazıları;

Sürme Sistem Özellikleri

 

SCS-D Isı Camlı Sürme Cam Sistemi

Isı cam özellikli SCS-D sürme sitemler ile dört mevsimin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz tüm özellikler sizleri bekliyor. Pratik çözümler sunan, estetik ve sessiz mekanizmasıyla mekanlarınızın rahatlığını ve genişliğinizi arttırın, kolay kullanımı sayesinde istediğiniz görünüme sahip olun. SCS-D sistemleriyle mekanlarınıza prestij kazandırın

 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

SCS-L Sürme Eşiksiz Cam Sistemi

Kısıtlı alanlara hareket özgürlüğü sağlayan SCS-L sürme sistemleri, farklı uygulama seçeneklerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Yer kayıplarını en aza indirerek artı kullanım alanları sağlayan SCS-L sistemleri ile kanatlar birbirlerine paralel olarak ray üstünde hareket edebilir, ayrıca 3 ve 5 raylı olarak uygulanabilmesi sayesinde her türlü açıklıkta rahatlıkla kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Su ve hava sızdırmaz özel fırça contaları sayesinde yeniliği mekanlarınızda yaşayın.

 
 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

Neden Yasir Alüminyum?

ücretsiz iletişim formu