Kartal, İstanbul
Yasir Alüminyum

Katlanır Cam Sistemleri

Binlerce eve cam balkon yapan deneyimli ekibimiz, ihtiyaca özel ölçülerde yüksek kaliteli Katlanır Cam Sistemleri üretiyor. Size de balkonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor. 

Şimdi İnceleyin!

Kalite Belgeli Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Neden Katlanır Cam yaptırmalıyım?

Şık görünümüne ek olarak Cam Balkon yaptırmanın bir çok faydası da var. İşte onlardan bazıları;

Katlanır Cam Özellikleri

 

KDS Isı Yalıtımlı Katlanır Cam Kapı Sistemi

Çevre şartlarına karşı yüksek koruma sağlayan ısı yalıtımlı katlanır kapı sistemi modern görüntüsü ile görselliği ön plana çıkarmanın yanısıra, en zorlu iklim koşullarında kullanılamak için tasarlanmıştır. Eşikli veya eşiksiz kullanılabilmesi sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Katlanır olma özelliğinden dolayı, açıldığı zaman dış mekanla iç mekanın kesintisiz olarak birleşmesini sağlar. Kullanılan dörtlü EPDM contalama sistemi ile mükemmel ısı, ses, hava ve su yalıtımı sağlayarak mekanları konforlu yaşam alanları haline getirir. Sağlamış olduğu ısı yalıtım performansı ile enerji maliyetlerinin düşmesini ve yaşam konforunuzun artmasını sağlar.

 

 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

KCS Üstten Askılı Katlanır Cam Sistemleri

Dört mevsim mekanlarınıza estetik ve güven katmak KCS katlanır cam sitemleri ile artık çok kolay. Sistem yapısında, yerde kılavuz veya herhangi bir eşik olmaması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kullanılan tüm malzemelerde kalitenin ön planda tutulması bu sistemin kullanımının kolaylığını ve çok uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. KCS, mekanları birbirinden ayırırken görsel olarak tamamının algılanması, üstün güvenlik sağlaması ve bu camların hareket ettirilmesi sırasında rahat ve sessiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

 
 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

KCS-L Menteşeli Katlanır Cam Sistemi

KCS-L katlanır cam sistemleri kullanıldığı ortamlara genişlik ve rahatlık sağlayarak istenildiği zaman komple açılabilmesi ve istenildiğinde de tamamının kapatılabilmesi sayesinde mekanlar dört mevsime uyumlu hale gelebilmektedir. Yerde kılavuz veya eşik bulunmaması ve tavanda park alanı oluşturulmasına gerek olmamasından dolayı oldukça pratik bir çözüm sunarak; mağaza, restoran, cafe, otel, ofis bölümleri ve toplantı salonları gibi mekanlar için tasarlanan KCS-L katlanır cam sistemleri kullanıldığı ortamlara genişlik ve rahatlık sağlar.

 
 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

Neden Yasir Alüminyum?

Ücretsiz iletişim formu