Kartal, İstanbul
Yasir Alüminyum

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Binlerce eve cam balkon yapan deneyimli ekibimiz, ihtiyaca özel ölçülerde yüksek kaliteli Iscamlı Cam Balkon sistemleri üretiyor. Size de balkonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor. 

Şimdi İnceleyin!

Kalite Belgeli Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

 

Neden ısıcamlı cam balkon yaptırmalıyım?

Şık görünümüne ek olarak Cam Balkon yaptırmanın bir çok faydası da var. İşte onlardan bazıları;

Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri

 

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Evleriniz için kolaylıkla tercih edebileceğiniz Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerinde özellikle yalıtım ve sesten dolayı yaşanan problemlerin eksik yönlerini tespit edip, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ortaya çıkmıştır.

Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Bu özellikli camların kullanıldığı yeni nesil yalıtım camı ünitelerinde, hem hava boşluğunun sağlandığı yalıtımdan, hem de renkli ve kaplamalı camlarının ısıyı içeride tutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Standart düz camlarla üretilen Isıcamın darbelere karşı dayanıklılığı yoktur. Bu nedenle kazalara ve hırsızlığa karşı önlem amacıyla ısıcam bünyesinde temperli olarak emniyet ve güvenlik camları kullanılmalıdır. 

 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

VDS Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Mekanlarınızı tüm mevsimler için elverişli bir ortam haline getiren, üstün koruma ve güvenlik önlemleri ile estetik tasarımların bir arada bulunduğu sistemdir.

 
 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

VNS-D Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Yapılarınızın iç ve dış görünümüne değer katan VBS Cam Balkon Sistemi ile mekanlarınızda her an balkon keyfini yaşayın.

 
 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

Neden Yasir Alüminyum?

Ücretsiz İletişim Formu