Kartal, İstanbul
Yasir Alüminyum

Giyotin & Pergola Sistemler

Binlerce eve cam balkon yapan deneyimli ekibimiz, ihtiyaca özel ölçülerde yüksek kaliteli Giyotin & Pergola Sistemler sistemleri üretiyor. Size de balkonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor. 

Şimdi İnceleyin!

Kalite Belgeli Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

 

Neden Giyotin ve Pergole sistem tercih etmeliyim?

Şık görünümüne ek olarak Cam Balkon yaptırmanın bir çok faydası da var. İşte onlardan bazıları;

Giyotin ve Pergole Sistem Özellikleri

 

VPS Pergola Sistemi

VPS mimari açılır-kapanır pergole ve tavan sistemleri en gelişmiş teknolojiyle üretilen ve 4 mevsim iklim koşullarında güvenle kullanabileceğiniz çözümler sunar. İster özel bahçeniz ister ticari mekanınız için size her koşulda sıcaklık, kolaylık ve estetiklik getiren özel mimari çözümler VPS’de mutlaka vardır. Krem beyaz ve gri renk seçeneği ile black-out kumaşından üretilen pergole sistemleri dış mekanların güneş ışınlarından, yağmurdan ve rüzgardan korumasını sağlarken, su geçirmez özelliği sayesinde uzun yıllar boyu kullanıma imkan tanır ve yangınlara karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Yapıya entegre biçimde tasarlanan güneş ve rüzgar sensörü, mekan ve mobilyalarınızın güneş ışınlarından ve rüzgardan kaynaklı oluşabilecek yıpranmalarda uzaktan kontrol mekanizması ile olaylara otomatik müdahale imkanı sunar. Pergole sistemlerinin alüminyum metal aksamında renk kısıtlaması yoktur. Titiz ve detaylı dizaynı bir arada bulunduran VPS pergole sistemleri ile uzun yıllar hayatınızı kolaylaştırır.

 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

VGS Giyotin Sistemi

Mekanlarınızı istediğiniz anda istediğiniz tarza dönüştürebileceğiniz VGS tek camlı giyotin sitemleri, kullanışlı yapısının yanı sıra uzun yıllar dayanıklı kalacak olan yapısı ve estetik görünümü ile şık mekanlarınıza kaliteli bir görünüm kazandırın.

 
 
0541 823 90 56
0216 452 19 01

Neden Yasir Alüminyum?

ücretsiz Talep formu